Середньоринкова ціна за 1тонну пшеничного борошна в Україні (EXW) 13.02.2017
Борошно Вищий гат.(безт):
6360 грн
Борошно Вищий гат.(50кг):
6480 грн
Борошно Перший гатунок(б/т):
6200 грн
Борошно Перший гат. (50кг):
6300 грн
EUR/UAH39.8 / 40.8
USD/UAH38.8 / 39.1
/ /
bg

Про компанію

Компанія ТОВ «УКР-АГРО-ПРОДУКТ» - це агропромисловий комплекс, що надає пакет послуг повного циклу від закупівлі сировини та її переробки до виробництва готової продукції, фасування і доставки готової продукції на склад замовника «під ключ». В нашому асортименті – пшеничне борошно вищого та першого ґатунку, пшеничні висівки, великий вибір пластівців та круп українського виробництва. Висока якість продукції, оперативність поставок та гнучкі умови співпраці – головні пріоритети в нашій роботі, які оцінили замовники на українському ринку та закордоном.

Структура компанії

ТОВ «УКР-АГРО-ПРОДУКТ» співпрацює з провідними агропромисловими підприємствами України, будучи офіційним партнером і постійним членом Асоціації Борошномелів України.

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» належить до великої дружньої родини зернопереробних та елеваторних підприємств України разом із «Новоукраїнським КХП», ПАТ «Переробник», ТОВ «Запоріжмлин» та іншими виробничими підприємствами України, для яких є системним і ексклюзивним дистриб'ютором.

1
1
4
3
2
3
2
Карта партнерів ТОВ «Укр-Агро-Продукт»

Виробництво

Стабільність, Гарантія і Надійність – три кити, на яких засноване ТОВ «Укр-Агро-Продукт».

Стабільність

Ми будуємо довгострокове партнерство, турбуємося про наших клієнтів, поставляючи продукцію лише найвищої якості (згідно ГОСТ та ДСТУ).

Гарантія

Ми сприяємо зростанню та розвиток вашого виробництва завдяки чітким строкам та об’ємам поставок, забезпечуючи роботу Вашого виробничого циклу.

Надійність

Бездоганна ділова репутація ТОВ «Укр-Агро-Продукт», високий професіоналізм наших співробітників, діалог, заснований на відкритості та довірі – запорука того, що наше партнерство буде успішним.

Працюючи з нами, ви отримаєте

 • Стабільність роботи вашого виробничого циклу завдяки наших гарантій по забезпеченню термінів та обсягів поставок якісної продукції, тому що ми беремо на себе всі зобов’язання і гарантії.
 • Точність і якість виконання замовлень по кожній із схем поставок Інкотермс 2010. Ви завжди будете забезпечені продукцією в обумовлені терміни.
 • Гнучку кредитну і цінову політику. З метою побудови довгострокових взаємовигідних відносин ми відкриті до обговорення і затвердження індивідуальних умов.
 • Стабільність та якість. Ми підтверджуємо свій професіоналізм не лише сертифікатами та нормативними документами, але й успішною історією співпраці з ключовими гравцями ринку.
 • Чесну і конкурентну ціну. Ми гарантуємо забезпечення середньоринкової прозорої ціни на продукцію. Ви будете завжди в тренді.
 • Додаткові гарантії. Піклуючись про вашу впевненість у завтрашньому дні, ми готові укладати довгострокові хеджеві контракти, які страхують Ваші ризики в період нестабільності.

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» працює в аграрній галузі з 2007 року, забезпечуючи пшеничним борошном вищого і першого ґатунку підприємства на ринку B2B України. Серед наших клієнтів - хлібозаводи, кондитерські фабрики, виробники макаронних виробів, напівфабрикатів і різноманітної хлібобулочної продукції.

В теперішній час компанія не лише здійснює поставки в усі регіони України, а й активно працює з ринками Ізраїлю, Китаю, ОАЕ, Алжиру, Грузії, Північної Кореї, ПАР, Палестини, Анголи, Сирії, Чілі, Малі, постійно розширюючи географію міжнародних ринків збуту.

В нашій компанії задіяні понад 1000 співробітників, які забезпечують незмінно високий рівень сервісу як на ринку України, так і за кордоном.

Високу якість продукції, що поставляється, та послуг забезпечує модернізоване обладнання підприємств із комп'ютеризованим управлінням і контролем всіх виробничих процесів, а також прогресивні технології виробництва.

Завдяки потужній виробничій базі та ефективній організаційній структурі, компанія плідно співпрацює з найбільшими підприємствами України та операторами Аграрного Ринку.

Для дистриб'юторських та мережевих компаній ми випускаємо продукцію у форматі «Private Label», створюючи власні торгові марки наших клієнтів.

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» є визнаним лідером вітчизняного ринку продукції борошномельної та круп'яної промисловості, основні споживачі якого - підприємства хлібопекарської, макаронної, кондитерської галузі та виробники напівфабрикатів.

Високоефективне обладнання перетворило процес переробки зерна в бездоганно налагоджене виробництво. Компанія «Укр-Агро-Продукт» є дистриб'ютором борошна пшеничного вищого та першого ґатунку найбільших зернопереробних підприємств України. Завдяки міцним партнерським взаємовідносинам мі маємо можливість здійснювати поставки у все регіони України із забезпеченням заявлених обсягів.

Виробнича потужність основних переробних підприємств мережі ТОВ «Укр-Агро-Продукт» складає: ПАТ «Переробник» - більше 240 тон пшеничного борошна різного помелу на добу, ТОВ «Запоріжмлин» - більше 140 тон, «Високопільський КХП» - більш 70 тон на добу, «Новоукраїнський КХП» - більше 120 тон на добу. В дилерську мережу ТОВ «Укр-Агро-Продукт» входять інші переробні підприємства України.

Переглянути розміщення виробничих підприємств дилерської мережі ТОВ «Укр-Агро-Продукт» Ви зможете на карті України по посиланню.

Висока якість продукції відповідає державним стандартам ДСТУ 46.004-99. На кожному етапі виробництва здійснюється суворий лабораторний контроль якості на відповідність показників і норм санітарно-епідеміологічної експертизи.

Кожна борошномельна партія підтверджується сертифікатами якості та гігієнічними сертифікатами.

Всього півстоліття тому більша частина процесів на млинах проводилася вручну. Сьогодні на підприємствах впроваджені інноваційні технології, що дозволяють спостерігати за всім процесом переробки зерна на екрані комп'ютера, ретельно вимірювати і контролювати швидкість процесу перетворення зерна в борошна. Ексклюзивні ноу-хау, впроваджені у виробництво, дозволяють мінімізувати собівартість переробки з забезпеченням стабільно високої якості готової продукції.

Якість борошна залежить від природних особливостей сировини і суворих умов її зберігання. Наша компанія використовує для цих цілей власні потужності, ретельно контролюючи весь процес зберігання і перевалки. Кожен етап ретельно контролюється сертифікованою лабораторією: починаючи від факту закупівлі на фермерських підприємствах до моменту формування борошномельних партій. При цьому забезпечується нерозривний повний цикл виробництва з гарантованим виходом якісної продукції – від закупки і до формування борошномельної партії за допомогою сертифікованої лабораторії.

Ємність партнерських елеваторних господарств складає: млин «Новоукраїнський КХП» - понад 145 тисяч тон, ПАТ «Переробник» - більше 40 тисяч тон, ДП «ДП ​​Агросервіс-2000» - понад 36 тисяч тон, ТОВ Вільнянський Елеватор» - більше 48 тисяч тон.

Підприємство в числі перших в Україні отримало сертифікат на відповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки. Документ, виданий Державною Інспекцією Сільського Господарства України, гарантує всім суб’єктам зернового ринку (банкам, спеціалізованим товарним біржам, зернотрейдерам) збереження зерна. Всі послуги нашого підприємства відповідають нормативним і технічним регламентам.

Виробничі комплекси ТОВ «Укр-Агро-Продукт» постійно проходять модернізацію з впровадженням сучасних комп'ютерних систем і технологій для автоматизації процесів.

Підприємства активно працюють на ринку дрібнофасованого борошна, призначеного для реалізації кінцевому споживачеві. Виробнича потужність фасування і упаковки ПАТ «Переробник» становить 250 тон на добу, а ТОВ «Запоріжмлин» - 150 тон на добу.

Ми розширюємо співпрацю і працюємо з підприємствами у форматі власних торгових марок «Private Label» по фасованому борошну, крупах, пластівцям і мюслі, враховуючи всі потреби замовника.

Наша компанія допоможе створити Вам Власні Торгові Марки, що враховують споживчі переваги Вашого регіону і з можливістю фасування від 400гр до 50кг.

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» крокую разом з технічним прогресом, постійно впроваджуючи інноваційні технології у виробництво із застосуванням сучасних цифрових рішень.

Висока якість продукції відповідає державним стандартам ДСТУ 46.004-99, на кожному етапі виробництва здійснюється суворий лабораторний контроль.

Підприємства пройшли сертифікацію систем управління якістю на відповідність ДСТУ ISО 9001: 2001.

ТОВ «Запоріжмлин» є сертифіковане згідно схеми міжнародної сертифікації FSSC 22002, що дає право напряму здійснювати експортні поставки.

Завдяки високим стандартам якості підприємство ДП «ДП Агросервіс 2000» неодноразово ставало переможцем національних конкурсів та виставок:

 • У 2004 році - Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар року» в номінації «Продовольчі товари» за виробництво якісного борошна;
 • У 2005 році «ДП Агросервіс 2000» було відзначено почесним знаком «Вища проба» за високу якість борошна, борошняних сумішей і круп, які користуються підвищеним попитом і довірою у споживачів;
 • У 2007 році - Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт та послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» серед середніх підприємств за продукцію «Борошно пшеничне вищого ґатунку».

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» є постійним учасником аграрних виставок та заходів.

Надійна дистрибуція

Відтепер відстань не має значення! Компанія ТОВ «Укр-Агро-Продукт» володіє розвиненою дистриб'юторською мережею, яка гарантує доставити продукцію в будь-яку точку планети в максимально короткий строк.
Географія світової дистрибуції нашої компанії охоплює понад 10 країн по всьому світу і постійно розширюється. Ми гарантуємо надійні міжнародні перевезення, пропонуючи повний комплекс логістичних послуг.
Наша компанія завжди готова налагодити надійні поставки товару для споживачів по всій території України. Ми здійснюємо додаткові логістичні послуги, надаючи сервіс повного циклу від виробництва до поставки на склад замовника «Замовлення під Ключ». Маємо великий досвід поставок по кожній із схем ІНКОТЕРМС 2010 як залізничним, так і автомобільним транспортом.

Працюйте з нами

Будь ласка, вказуйте достовірні дані, щоб наш менеджер міг з Вами зв'язатися.

* обов'язкові поля
Зручне управління закупівлями за допомогою автоматизованої системи і послуг особистого кабінету. На даний момент функціонал особистого кабінету знаходиться в стадії розробки, з питань співробітництва ви можете зв'язатися за контактними номерами телефону або перейти в розділ «Зв'язатися з нами» для вибору зручної форми зворотного зв'язку. Ви також можете пройти реєстрацію вашого підприємства, а наші менеджери зв'яжуться з вами в зручний для Вас час.
 • Закріплення персонального менеджера
 • Оперативна інформація про стан ринку
 • Робота без посередників
 • Здійснюйте закупівлі оперативно в один клік
 • Відстежуйте замовлення онлайн
 • Будьте в курсі акцій і пропозицій компанії

На даний момент функціонал особистого кабінету знаходиться в стадії розробки, з питань співробітництва ви можете зв'язатися за контактними номерами телефону або перейти в розділ «Зв'язатися з нами» для вибору зручної форми зворотного зв'язку.

Ви також можете пройти реєстрацію вашого підприємства, і наші менеджери зв'яжуться з вами в зручний для Вас час.