Середньоринкова ціна за 1тонну пшеничного борошна в Україні (EXW) 13.02.2017
Борошно Вищий гат.(безт):
6360 грн
Борошно Вищий гат.(50кг):
6480 грн
Борошно Перший гатунок(б/т):
6200 грн
Борошно Перший гат. (50кг):
6300 грн
EUR/UAH37 / 38.9
USD/UAH36 / 36.6
/ /
bg

Наші послуги

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» пропонує комплексне взаємовигідне співробітництво на B2B ринку України - хлібозаводам, кондитерським фабрикам, виробникам макаронних виробів, виробникам напівфабрикатів і різноманітних хлібобулочних виробів.

Технічні можливості

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» є підприємством повного циклу. Ми забезпечуємо закупівлю сировини, її переробки, виробництва готової продукції, фасування і доставки на склад замовника. Ми є системними і ексклюзивними дистриб'юторами борошна пшеничного вищого і першого ґатунків, а також виробляємо широкий асортимент круп, пластівців і мюслі. Потужні млинові комплекси, оснащені обладнанням закордонного виробництва, і сучасні елеватори дозволяють виробляти продукцію найвищого класу.

Дізнатися про виробничу базу ви можете у розділі «інформація про виробничі потужності»

Ми будуємо з партнерами довгострокові відносини, а для забезпечення додаткових гарантій готові обговорювати і укладати хеджеві і форвардні контракти.

Якість продукції підтверджена державними стандартами України і відповідає ДОСТ 26574-85 та ДСТУ 46.004-99. На кожному етапі виробництва здійснюється суворий лабораторний контроль відділом контролю якості. Кожна партія товару забезпечується сертифікатами якості та гігієнічними сертифікатами.

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» на постійній основі бере участь і перемагає як у державних тендерах, так і в тендерах, що проводяться приватними компаніями, забезпечуючи конкурентні умови поставок.

Надаючи додаткові логістичні послуги по будь-якій зі схем ІНКОТЕРМС 2010, ТОВ «Укр-Агро-Продукт» надає сервіс повного циклу поставок борошна пшеничного вищого і першого ґатунків під ключ від виробництва до доставки на склад замовника. Наша компанія має великий досвід поставок залізничним і автомобільним транспортом, тарним і безтарним способом. Наше підприємство має в наявності власні фасувальні лінії для фасування та пакування борошна і круп. Ми завжди раді забезпечити Ваші індивідуальні замовлення і потреби під ключ.

Розрахунок відстані
Звідки
Куди
(на Flagma.ua)
Ми робимо це краще за всіх, бо володіємо ключовими перевагами:
 • Власна виробнича і сировинна база
 • - Комплекс послуг, що надаються без посередників: закупівля-виробництво-доставка.
 • Передові технології
 • Контроль якості
 • Своєчасна доставка
 • Програми лояльності

Працюйте з нами

Будь ласка, вказуйте достовірні дані, щоб наш менеджер міг з Вами зв'язатися.

* обов'язкові поля
Зручне управління закупівлями за допомогою автоматизованої системи і послуг особистого кабінету. На даний момент функціонал особистого кабінету знаходиться в стадії розробки, з питань співробітництва ви можете зв'язатися за контактними номерами телефону або перейти в розділ «Зв'язатися з нами» для вибору зручної форми зворотного зв'язку. Ви також можете пройти реєстрацію вашого підприємства, а наші менеджери зв'яжуться з вами в зручний для Вас час.
 • Закріплення персонального менеджера
 • Оперативна інформація про стан ринку
 • Робота без посередників
 • Здійснюйте закупівлі оперативно в один клік
 • Відстежуйте замовлення онлайн
 • Будьте в курсі акцій і пропозицій компанії

На даний момент функціонал особистого кабінету знаходиться в стадії розробки, з питань співробітництва ви можете зв'язатися за контактними номерами телефону або перейти в розділ «Зв'язатися з нами» для вибору зручної форми зворотного зв'язку.

Ви також можете пройти реєстрацію вашого підприємства, і наші менеджери зв'яжуться з вами в зручний для Вас час.

Особистий кабінет

Особистий Кабінет - Зручна система контролю закупівель, яка завжди з Вами.

Вести бізнес ще ніколи не було так зручно! До ваших послуг - оптимізація процесу закупівель, безпека проведення процедур, актуальна інформація і допомога персонального менеджера. Продуманий інтерфейс підтримує будь-які електронні пристрої (персональний комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон та інші гаджети).

За допомогою даної системи ви зможете робити закупівлі оперативно, в режимі реального часу - за допомогою лише одного натискання кнопки.

Відстежуйте стан замовлення онлайн, а також його поточний статус з особистим контролем.

Переглядайте вашу вибірку продукції в поточному періоді, створюйте резерв продукції під ваші виробничі потреби і відстежуйте товарні залишки.

Отримуйте спотові ціни та укладайте форвардні контракти на закупівлю продукції.

Будьте постійно в контакті з Вашим персональним менеджером, який оперативно вирішує всі виробничі питання. До ваших послуг - свіжа, вичерпна інформація по фінансовим розрахункам і операціям.

Будьте в курсі подій аграрного ринку, отримуючи цільові новини від нашої компанії, а також інформацію про вигідні акції та пропозиції.

Використовуйте Логістичний калькулятор, що дозволяє прораховувати витрати на логістичні операції.

Надаємо додаткові логістичні послуги по будь-якій із схем ІНКОТЕРМС 2010

Інтеграція із CRM-системами дозволяє легко сфокусуватися на найвигідніших угодах.